Twitmobilul
Ce maşină i se potriveşte unui internaut nebun după reţelelele de socializare? Mini nu a mai aşteptat răspuns şi a introdus internetul la bordul maşinii. Iar Twitter şi Facebook sunt la un click distanţă.
-
vlad, joi, 29.09.2011 12:02greseala
la Datele tehnice trebuie specificat ca este vorba de un Diesel, nu de benzina cum scrie in tabel
-
hmm, joi, 29.09.2011 12:41
3 litri in plus intre consumul declarat de 5.3% si 8% obtinut de voi mi se pare mult pentru un DIESEL. Consumul de 8% mi se pare decent luand in calcul ca-i 4x4 si cutie automata, dar cum poti sa minti in halul asta sa treci 5.3 consum urban?!!
-
1923`, joi, 29.09.2011 13:48???
inca nu inteleg de ce si-ar lua cineva asa ceva...
-
:-?, joi, 29.09.2011 14:51x3
probabil are motor de x3
-
Serd, joi, 29.09.2011 17:42Motor murdar!
Motorul e murdar din nou, poze cu adevarat "profi"!:)))
-
io, joi, 29.09.2011 20:40@Serd aberezi
"profi" sunt cei care le-au dat masina... e responsabilitatea lor sa livreze o masina curata interior/ exterior / compartiment motor. Automarket nu cred ca are redactori cu reflexe de geambasi sa dea o "poleiala" de suprafata doar de dragul bunei impresii...
-
Serd, vineri, 30.09.2011 09:12fis!
@io, daca in timpul testelor ataci niste balti si drumuri noroioase crezi ca nu ar trebui sa cureti masina? De ce nu ar face poze la primire? Daca te respecti ca profesionist ar trebui sa ai lucrul asta in vedere. E ca si cum ti-ai poza chilotii murdari de c**a!
-
@Serd, vineri, 30.09.2011 09:34
daca si cu parca... faci prea multe presupuneri... astia ca tine care le stiu pe toate, in realitate nu stiu nimic
-
BBR91, vineri, 30.09.2011 12:28
Chestia cu mixurile ambientale care-si schimba ritmul in functie de cum conduci si sunetele de semnalizare integrate mi se pare ceva dragut, ceva ce un tanar ar aprecia. Si desi sunt sigur ca tot tinerii ar aprecia accesul la Facebook prin sistemul multimedia al masinii, mi se pare totusi o potentiala distractie.
-
cosmin, sâmbătă, 15.09.2012 00:35
suuper masina asta!!se vede k e interventie BMW!!!!multa bft la teste!!! pt carcotasi:...turatii.ro=teste adevarate!!!!!;)
Citeste si
-
DRIVE TEST | joi, 25 iunieCântec de lebădăAm testat noul Volkswagen Touareg Final Edition. Această ediție finală este, dacă vrei, cântecul de lebădă al unui reper în segmentul SUV-urilor. Ți-am pregătit și un video. Citeste tot -
DRIVE TEST | marţi, 23 iunieAtipicAutomarket a zburat la Frankfurt, pentru testele internaționale cu cel mai nou model Leapmotor. Este vorba despre B05, un hatchback de segment C, cu siluetă de coupe, reprezentând cel mai sportiv model din gamă. Am pregătit pentru tine și o prezentare video cu Leapmotor B05. Citeste tot -
DRIVE TEST | vineri, 19 iunieLiber la exploratAm călătorit la Barcelona pentru a conduce noul Renault 4 Plein Sud. În traducere liberă, versiunea cu plafon retractabil, din pânză, a lui Renault 4. Avem pentru tine și un video Citeste tot -
DRIVE TEST | joi, 18 iunieNaturalizareSkoda Octavia a ajuns să fie una dintre cele mai iubite mașini din țara noastră, iar noi am testat generația a patra, în variantă facelift, cu o motorizare la fel de apreciată, 2.0 TDI. Da, adică un diesel, care pare deja un unicorn în industria auto. Desigur, ți-am pregătit și o prezentare video. Citeste tot -
DRIVE TEST | miercuri, 10 iuniePragmaticChery Tiggo 8 este unul dintre cele mai accesibile SUV-uri plug-in hybrid cu 7 locuri. Află din rândurile următoare cum se simte de la volan modelul chinezesc, dar, înainte, îți propunem să urmărești clipul pe care ți l-am pregătit cu mașina noastră de test. Citeste tot
Ce ne mai plac HDR-urile :)