Punctul G
Automarket a avut ocazia de a face pereche, pe o distanta de aproape 1000 de kilometri, cu cel mai ambitios coupe sportiv al momentului: Infiniti G37 Coupe. Sportiva nipona ravneste cu succes la coroana lui BMW Seria 3 Coupe.
-
RNR, luni, 10.08.2009 20:48
ce titlu pervers...
-
criss28, luni, 10.08.2009 21:23??
Este spectaculoasa masina. Totul este de calitate ridicata iar pretul nu mi se pare mare. Ce m-a surprins a fost pozitia pe locurile din spate. Bogdan, ati stat in spate sa vedeti cum e? (bine, totata lumea vrea in fata) Eu am o Astra GTC cu parbriz panoramic. (cine stie, cunoaste) E, la Infiniti e la fel doar ca in spate. Practic, luneta este atat de lunga spre fata incat, daca stai pe locurile din spate, deasupra capului ai cerul(geamul) nu plafonul cum s-ar fi asteptat multi. Mi-a placut ideea de panoramic in spate:D
-
Claudiu, marţi, 11.08.2009 00:14...
o fi interiorul cum o fi dar exteriorul e urat rau
-
CTA, marţi, 11.08.2009 08:27
E bestiala masina asta la orice capitol, mai mult de atat nui cred ca iti poti dori de la o masina...made in Japan! Pt. Automarket cred ca puteati puncta mai mult la capitolul tehnologie si motor/transmisie !!!
-
Bavarezu', marţi, 11.08.2009 08:59ptr Claudiu
Coane, daca masina asta ti se pare urata rau, atunci ma intreb cum iti cauti prietenele?
-
TOPLI, marţi, 11.08.2009 09:00MERCEDES CLS
Farurile clar sunt de la Mercedes CLS, deschide poza cu partea frontala pune degetul pe semn si ups CLS...in rest hmm arata bine
-
my, marţi, 11.08.2009 09:28super
masina este senzatie intradevar.arata f bine un motor bun pt un coupe, interior excelent (fata be cel din bmw 3). pretul mi se pare corect. chiar ar fi o alegere buna pt impatimitii coupe-urilor....
-
andrei, marţi, 11.08.2009 11:38transmisie
masina asta are transmisie spate? ca daca da, nu vad rostul comparatiei cu bmw-ul cu transmisie integrala, ci cu cel cu transmisie spate. la comparati ide pret ma refer.
-
irinelbob, marţi, 11.08.2009 12:26infiniti
si "S-ul"..........parca se cheama G37S Coupe
-
raaul, marţi, 11.08.2009 14:33
nu stiu cum ati scrie de alte coupe-uri....muuuuuult mai performante.(simfonii si herghelii)...
-
ams, marţi, 11.08.2009 22:01@raaul
e Lexus baiatule... are alta filosofie decat BMW. Si nu cred ca 4 zecimi de secunda in minus la acceleratie inseamna ca un seria 3 coupe e "muuuuuult mai performant" decat un G37S
-
my, marţi, 11.08.2009 23:40@ams
este infiniti toata ziua nu lexus.cat despre acceleratie ai dreptate. nu inseamna nimik 0,4 sutimi
-
ams, miercuri, 12.08.2009 09:47my
una gandesc alta scriu... prostia mea! sorry..
-
Cosmin, miercuri, 12.08.2009 20:56*reclama
frumoasa masina, si buna..cred dar prea suna a reclama ( a dealerului), ca si la varianta SUV ... de ce nu testati si A5...etc....? nu prea se dau la teste alea, asa e
-
Blue, luni, 17.08.2009 21:26
Daca la noi copiii de bani gata au GTI la americani au masina asta...cam atat
-
pr307ul, luni, 31.08.2009 15:17da!
Da asta pot spune ca e masina visurilor mele, apropo dc scrieti pe forum dak habar aveti, ala cu cls-ul m-a amuzat la culme cred ca e din ala care are un scuter de 49 cm, si vede masini doar in parcare si la emisiunile moto. Sa revenim la masina da o adevarata opera de arta iesita din mana inginerilor japonezi tot respectu sper sa mi-o pot permite si eu in cateva luni
Citeste si
-
DRIVE TEST | vineri, 19 iunieLiber la exploratAm călătorit la Barcelona pentru a conduce noul Renault 4 Plein Sud. În traducere liberă, versiunea cu plafon retractabil, din pânză, a lui Renault 4. Avem pentru tine și un video Citeste tot -
DRIVE TEST | joi, 18 iunieNaturalizareSkoda Octavia a ajuns să fie una dintre cele mai iubite mașini din țara noastră, iar noi am testat generația a patra, în variantă facelift, cu o motorizare la fel de apreciată, 2.0 TDI. Da, adică un diesel, care pare deja un unicorn în industria auto. Desigur, ți-am pregătit și o prezentare video. Citeste tot -
DRIVE TEST | miercuri, 10 iuniePragmaticChery Tiggo 8 este unul dintre cele mai accesibile SUV-uri plug-in hybrid cu 7 locuri. Află din rândurile următoare cum se simte de la volan modelul chinezesc, dar, înainte, îți propunem să urmărești clipul pe care ți l-am pregătit cu mașina noastră de test. Citeste tot -
DRIVE TEST | luni, 1 iunieUnde se termină asfaltul, începe distracțiaAm testat Subaru Crosstrek, echipat cu pachetul 4Wild. Un pachet care nu face altceva decât să îi accentueze abilitățile în off-road. Avem pentru tine și un video. Citeste tot -
DRIVE TEST | marţi, 26 maiCompromisRenault Symbioz a primit recent o motorizare nouă, cea mai puternică din gamă. Noul motor hibrid mai puternic a ajuns acum și în mâinile noastre, unde vei afla dacă performanțele lui Symbioz au fost îmbunătățite. Ca de fiecare dată, ți-am pregătit și un video cuprinzător. Citeste tot
WOWW..........am ramas fara cuvinte, masina efectiv e ca un cal de rasa pura, stiti voi.......calul arab. Orice barbat si-ar dorii o asemenea masina.In ceea ce priveste designul , seamana foarte mult cu Hyundai Genesis.Bestiala masina...........